Telefon: +90 212 221 00 65

PZT – CUM: 09:00  – 18:00

Title Image

Kurumsal

Firmamız Hakkında

Cenan Ahşap

CENAN AHŞAP, yüksek teknoloji, kalite, farklı tasarım ve modellerin buluşma noktası olmayı benimsemiş 1996 yılından bu yana siz degerli müsterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Dünya’nın önde gelen bir çok firmasının ürünlerini başlıca Softline, Johansen Design, Casprini, Verikon, ITF, BDLF, Dan-Form, Swedese gibi dünya markalarının Türkiye deki satışını portföyde bulundurmaktadır.Bu zengin model yelpazeleriyle, her zevke ve her mekana hitap edecek tasarımlara İstanbul Showroomunda yer vermektedir.

 

Cenan Ahsap, bununla birlikte İkitelli’de bulunan fabrikasında 1200 m2’lik alanda yüksek teknolojiyi kullanarak yüksek standartlarda yaptığı üretimlerini kendi imzasıyla ve kendi koleksiyonuyla her mekana uygun modelleriyle pazara yenilikler sunmaya devam etmektedir.

 

Ev, ofis, cafe, restaurant, konferans salonu, otel gibi farklı mekanlarda farklı alternatif ürünler sağlayan CENAN AHŞAP, önümüzdeki günlerde tasarıma daha da ağırlık vererek tasarım bazlı üretici firmalardan biri olmak ve dünyada bu konuda söz sahibi olan ülkelerle yarışmak amacını taşımaktadır.